Celjska cesta 18 3212 Vojnik, Slovenija
Open hours: Pon - Ned 8.00 - 22.00

Vizija društva

Strelsko društvo PATRIOT
Vizija SD PATRIOT je postati uveljavljeno strelsko društvo, ki znotraj posameznih strelskih zvez razvija strelske veščine posameznikov in ekip. Hkrati postati društvo posameznikov, ki nimajo ambicij posegati po najvišjih rezultatih, želijo pa si spoznavati nove strelce in orožje, ter delti lastne izkušnje in znanje. Imeti lastno zaprto in odprto strelišče, ki omogoča diamično in praktično streljanje, hkrati pa organizirati streljanja na streliščih drugih klubov doma, kot v tujini. Člani društva lahko v sproščenem in varnem okolju, razvijajo različne strelske veščine. V društvu vlada pozitivna organizacijska kultura, ki temelji na medsebojnem sodelovanju, pomoči in spoštovanju, ne glede na strelske rezultate.
V društvu delujejo različne sekcije, glede na interese članov.